Rosendal Fastigheter

Julia Planting, Kundansvarig RF

info@rosendalfastigheter.se

tel : 018 52 15 57

 

widerlöv&co

Michael Melin, Fastigetsmäklare

michael.melin@widerlov.se

tel : 0707 67 83 23

Rashin Cohen, Fastighetsmäklare

rashin.cohen@widerlov.se

tel : 0735 26 63 00

Emil Haraldsson, Fastighetsmäklare

emil.haraldsson@widerlov.se

tel : 702 33 62 57

Riksmäklaren

Sisela Rosman, Fastighetsmäklare

sisela.rosman@riksmaklaren.se

tel : 070 548 08 02

Ulrika Lööf, Fastighetsmäklare

ulrika.loof@riksmaklaren.se

tel : 070 201 43 93

Ulrika Fransson

ulrika.fransson@riksmaklaren.se

tel : 070 728 75 72

Länsförsäkringar

Anna Jansson , Bolånerådgivare

anna.jansson@lansforsakringar.se

tel : 018 68 55 26

 

 

Viktor Sundén, Gruppchef Kundtjänst

Viktor.Sunden@lansforsakringar.se

tel : 018 68 5572

+
Få det senaste nytt om Urban Hike & Bike!